Діяльність закладу освіти продовжується в умовах воєнного стану відповідно до реомендацій МОН «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році»,інструктивно-методичних матеріалів щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності, що доведені листом МОН від 22.07.2022 № 1/8462-22.

Якщо заклад дошкільної освіти не відновить свою діяльність в офлайнрежимі, то організація освітнього процесу відбуватиметься з урахуванням безпекової ситуації за допомогою дистанційної форми роботи з використанням синхронного і асинхронного навчання.

Основні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1. Сприяти подальшому удосконаленню форм, змісту і методів розвитку формування у дітей дошкільного віку навичок здорового і безпечного способу життя шляхом здійснення комплексного підходу до організації безпечного освітнього середовища та використання засобів ігрової діяльності.

2. Консолідувати зусилля педагогів і батьків щодо формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, утвердження активної позиції громадянинашляхом удосконалення комунікаційних навичок та інтеграції в різні види діяльності.

3. Активізувати роботу з формування у дітей природничо-екологічної компетентності шляхом впровадження елементів дослідницької діяльності та проектних технологій.

Завдання на літній оздоровчий період 2024 року

1. Спрямувати діяльність закладу освіти на забезпеченняоптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров’я дітей влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку.

2. Створити умови для розширення, закріплення, удосконалення набутих протягом навчального року вмінь та навичок через залучення дітей до різних видів дитячої діяльності та шляхом використання інноваційних технологій.

3.Розвивати пізнавальні здібності дошкільнят засобами ознайомлення дітей з природою влітку, використання епізодичних та довготривалих літніх спостережень та дослідницько-пошукової роботи з дошкільниками.