У закладі освіти проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч із садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихованців, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/foto_grup/IMG_0984.JPG

/Files/images/lineyki/75 (1).gif


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Традиційний концерт - подарунок вихователям, всім працівникам дошкільного закладу, який готують вихованці, виставка композицій "Золота осінь".


/Files/images/lineyki/75 (1).gif


СВЯТО ОСЕНІ

Традиційно кожного року проходить свято осені у всіх вікових групах. щедрими вітаннями і подарунками осінь пригощає дітей

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

/Files/images/foto_grup/stock-vector-friends-kids-and-planet-earth-9485101.jpg

В жовтні, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вихователі, разом з вихованцями старших груп проводять свято "Планета друзів".

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня до дітей дошкільного закладу з подарунками та розвагами приходить свято Миколая.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

НОВОРІЧНі РАНКИ

/Files/images/foto_grup/18150.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/119.gif

/Files/images/svyatkumo/56226d35b3ef644c7b.jpg


День Сонця - 3 травня

День Сонця – це кампанія, яка за останні кілька років набула популярності в Західній та Центральній Європі і яка спрямована на підвищення рівня обізнаності громадськості щодо використання енергії Сонця в сучасних технологіях і повсякденному житті. Започаткування Дня Сонця в Україні передбачає вивчення і застосування європейського досвіду, популяризацію та розвиток української індустрії відновлюваної енергетики, а також – виконання вимог Політики сусідства Євросоюзу в частині енергетики та протидії зміні клімату. Вперше день сонця був проведений в Україні 21 травня 2011 року.

/Files/images/119.gif

/Files/images/svyatkumo/MUZE(1).gif

18 травня – міжнародний день Музеїв.

Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій. Самовіддана праця музейних працівників — вірних служителів часу — відзначається високим професіоналізмом, подвижництвом, сприяє примноженню нетлінних духовних надбань.18 травня працівники музеїв усього світу відзначають своє професійне свято. Ідею внести до міжнародного календаря День музеїв запропонували 1978 року в Ленінграді, де проходило засідання Міжнародної ради музеїв. Отже, Міжнародний день музеїв з'явився на календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ІСОМ (International Council of Museums — Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію російської організації про заснування цього свята.

З того часу 18 травня посідає особливе місце в житті кожного музею в будь-якому куточку планети. І великі, і зовсім маленькі музеї святкують цей день надзвичайно урочисто — влаштовують виставки, концерти, дні відкритих дверей, коли всі бажаючі можуть відвідати музеї безкоштовно, проводять нетрадиційні екскурсії.В Україні налічується майже 500 музеїв, тоді як у радянські часи їх було тільки 190. Наведена цифра включає в себе як державні музейні заклади, так і комунальні та приватні. Окрім них, існують ще громадські музеї, яких понад 2 тисячі. За розгалуженістю музейної мережі і за багатством культурної спадщини Україна посідає чільне місце в Європі. Наші музеї виглядають достойно й у світовому контексті.Про те, що нас і нашу культуру мало знають у світі, свідчить скупе представлення у Всесвітньому реєстрі культурної спадщини ЮНЕСКО українських святинь.

У 80-х роках туди внесено Софію Київську і Києво-Печерську лавру, щоправда, під одним номером. Нещодавно до престижного переліку потрапили історичний центр Львова і старий Кам'янець-Подільський. Мабуть, український комітет ЮНЕСКО повинен активніше наполягати на реалізації пропозицій щодо включення наших пам'яток до всесвітньої історичної карти, адже у нас є чим пишатися.

Музеї — це справжні культурні скарбниці України, що стверджують сучасне, пов'язують нас із минулим. Це подарунок нащадкам, наше послання в майбутнє!

/Files/images/119.gif

/Files/images/svyatkumo/nauka_01.jpg

19 травня – День науки!

Кожну третю суботу травня в Україні святкується професійне свято працівників науки – День науки. Україна – держава з високим рівнем освіти і науки. Сьогодні в Україні працює Національна Академія Наук України, заснована 27 листопада 1918р., і яка має тепер 3 секції, 14 відділень, діє 169 наукових установ та 46 організацій дослідно-виробничої бази. У 2011р. виконанням наукових та науково-технічних робіт у м.Києві займались 327 підприємств та організацій, у т.ч. 155 організацій академічного сектору науки, 141 – галузевого, 24 – вищої освіти і 7 – заводського сектору.
Відомо, що для успішної роботи наукових організацій велике значення має формування в них кадрового складу наукових співробітників, а також збільшення в їх складі числа докторів та кандидатів наук. Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 січня 2011р. становила 55,1 тис.осіб, при цьому спеціалістів, які безпосередньо виконували наукові та науково-технічні роботи, налічується 44,1 тис.осіб, в їх числі 68,3% дослідників. Більше третини дослідників мають науковий ступінь доктора або кандидата наук. Традиційно склалося так, що у м. Києві, як у одному з найбільш економічно й промислово розвиненому регіоні, частка наукових робіт, виконаних організаціями міста в обсязі робіт по Україні є досить вагомою. Так, у звітному році питома вага науково-технічних робіт, виконаних власними силами організацій в обсязі робіт, виконаних організаціями України склала – 41%, фундаментальних – 57,9%, прикладних – 50,5%, науково-технічних розробок – 26,7%. Загальний обсяг наукових та науково-технічних робіт, виконаний організаціями міста у 2011р. склав 4901,2 млн.грн., у т.ч. 4244,2 млн.грн. виконано власними силами. Протягом 2011р. науковими організаціями міста виконано 20254 роботи, з яких 2129 направлені на створення нових виробів, у т.ч. 630 – нових видів техніки; 1378 – нових технологій, з яких майже кожна друга – ресурсозберігаюча; метою впровадження 652 робіт було створення матеріалів, 2342 – методів і теорій; 73 – сортів рослин і порід тварин. У 262 роботах використані винаходи, 2246 робіт мають інноваційну спрямованість. Ученими м.Києва опубліковано майже 92 тисячі робіт, більше половини яких підготовлені фахівцями вищих учбових закладів. В рамках міжнародної співпраці здійснено 3666 виїздів науковців міста за кордон, у т.ч. для проведення наукових досліджень і участі в них – 2559; стажування, навчання, підвищення кваліфікації – 958, викладацької роботи – 149.
Від міжнародних фондів за останній рік наукові організації міста отримали 552 гранта на наукову роботу, що свідчить про визнання нашої науки.

/Files/images/119.gif

/Files/images/svyatkumo/finalring.jpg

Останній дзвоник

З четвертої п’ятниці травня в школах починаються традиційні "Останні дзвінки" та в дитячих садочках "Випускні ранки". Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою, а дошкільникам з дитсадком. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи або дитсадка і виходом до "великого життя"!

/Files/images/119.gif

/Files/images/svyatkumo/kalendar211.jpg

29 травня – міжнародний день миротворця.

Країни, що входять до ООН, відзначають День миротворця. Україна також вшановує своїх вояків, які дбають про мир на чужих землях. Започаткували цю традицію у 2002 році. Протягом останніх років кількість миротворців ООН збільшується майже вдвічі щорічно.2002 року Україна виступила з ініціативою проголосити Міжнародний день миротворців ООН з метою відзначення всіх, хто брав та продовжує брати участь у миротворчих операціях під прапором ООН, а також вшанування пам'яті тих, хто віддав своє життя заради миру.
Ініціатива України була підтримана членами Комітету, а в грудні 2002 року на 57-й сесії Генеральної Асамблеї ООН була одностайно схвалена внесена нашою делегацією резолюція, якою 29 травня було проголошено Міжнародним днем миротворців ООН (цього дня в 1948 року Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію 50 (III) про розгортання першої миротворчої операції — Органу ООН із спостереження за виконанням умов перемир'я в Палестині).

Враховуючи вагомий внесок миротворців у підтримання стабільності в різних регіонах планети і підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН Указом Президента України від 30 квітня 2003 року в Україні встановлено Міжнародний день миротворців Організації Об' єднаних Націй.Відповідно до цього указу, Міжнародний день миротворців Організації Об'єднаних Націй відзначається щороку 29 травня. Україна надає важливого значення діяльності з підтримання міжнародного миру та безпеки, розглядаючи участь у ній як важливий чинник своєї зовнішньої політики.

Починаючи з липня 1992 року Україна виступає як значний контрибутор військових підрозділів та персоналу до операцій ООН з підтримання миру (ОПМ). Наша держава за рівнем участі у миротворчих операціях ООН є першою серед європейських країн. Понад 740 військовослужбовців та працівників органів внутрішніх справ представляють Україну в 9 миротворчих операціях ООН, зокрема, у Грузії, Ефіопії та Еритреї, Сьєрра-Леоне, Демократичній Республіці Конго, Косово, Ліберії, Лівані, Тимор-Лешті.Участь України в міжнародних миротворчих операціях ООН дає вагомі позитивні результати, серед яких - зміцнення авторитету нашої держави, створення сприятливого клімату для налагодження та активізації двостороннього економічного співробітництва з відповідними державами, а також набуття військовослужбовцями цінного професійного досвіду.

На сьогодні військовослужбовці Збройних сил України викопують обов'язки в миротворчих місіях ООН, ОБСЄ і КФОР на територіях різних країн світу. Патріотизм і мужність українських миротворців, їхній високий професійний рівень, самовіддане ставлення до виконання державних завдань отримали гідну оцінку в Україні та світовому суспільстві. Але при цьому така діяльність може бути успішною тільки за умови вирішення дуже складного питання для України на цей час — фінансування. Співробітництво України з НАТО в рамках програми ПЗМ є важливим компонентом системи європейської безпеки.

/Files/images/119.gif

ВИПУСКНИЙ БАЛ/Files/images/foto_grup/Фото265 (2).jpg

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.


/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/svyatkumo/1а.jpg

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/svyatkumo/1307085526_kalendar238.jpg

5 червня -
Всесвітній
день охорони
навколишнього середовища

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища.

Дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснювати корисність партнерських відносин, з тим щоб у всіх країн і народів було більш безпечне і благополучне майбутнє.

Всесвітній день навколишнього середовища - "народна подія», що супроводжується такими барвистими видовищами, як вуличні мітинги, паради велосипедистів, «зелені» концерти, конкурси творів і плакатів у школах, посадка дерев, а також кампанії з рециркуляції відходів і прибирання території.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/svyatkumo/drug.jpg


9 червня -
Міжнародний
день друзів

9 червня - день, коли незалежно від обставин і життєвих перипетій потрібно обов’язково порадувати друзів.

Арістотель:
«Друг - це одна душа, яка живе у двох тілах».

Хоча всі народи у всі часи почитали дружбу найбільшою соціальною і моральною цінністю, вони незмінно вважали «справжню дружбу» вкрай рідкісною, а розквіт її, як правило, відносили до минулого, представляючи її як ідеал, перекинутий в минуле.

Як відмітив Артур Шопенгауер -

«Дійсна дружба - одна з тих речей, про які, як про гігантських морських змій, невідомо, чи є вони вигаданими або десь існують».

Але ми сподіваємося, що у вашому житті є хоча б одна людина, яку ви захочете від усієї душі привітати з цим святом. Адже Міжнародний день друзів просто створений для того, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, ми нагадали своїм друзям про те, які вони важливі для нас і порадували їх.

Може це свято для когось стане чудовим приводом, щоб знов, через якийсь час, зібратися галасливої дружною компанією і поділитися хорошими новинами і приємними спогадами. Нагадайте їм про себе, відправивши веселу листівку. А якщо у Вас мало друзів, то в цей день просто необхідно почати шукати їх і завойовувати їх довіру.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/svyatkumo/getres.jpg

17 червня -

День батька

У багатьох країнах світу, в третю неділю червня, святкується День батька.

Але почали його святкувати в Америці. Жінка на ім’я Сонора Смарт, в заміжжі Додд (Sonora Smart Dodd) в 1909 році в церкві під час служби, присвяченої Дню матері, подумала про те, що після смерті матері його і ще п’ятьох дітей виховував батько, Вільям Джексон Смарт.

Сонора хотіла, щоб її батько знав, яка він особлива людина для неї, як вона його любить і цінує. Адже її батько жертвував усім, щоб виконувати всі свої батьківські обов’язки і був в очах його дочки самим мужнім, неегоїстичним і люблячим чоловіком.

Сонора звернулася до місцевої влади з пропозицією заснувати нове свято, її підтримали і збиралися влаштувати святкування 5 червня - в день народження Вільяма Смарта, але часу на їх підготовку не вистачило, і свято було перенесено на 19 червня. Незабаром свято стало популярним і в інших містах штату.

Отже, День батька з’явився як вияв любові та подяки, які дочка присвятила своєму батькові. Троянди - квіти Дня батька: червоні носять, якщо батько живий, і білі, якщо батько помер.

Слідом за США День батька в третю неділю червня стали відзначати Великобританія, Нідерланди, Франція, Китай та інші країни.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/privtannya/getres.jpg

День медичного працівника

У третю неділю червня за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника.

В Україні святкування Дня медичного працівника в третю неділю червня закріплене Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року.

Дорогі медпрацівники, бажаємо вам міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під вашим надійним захистом! Щастя вам і вашим родинам! І звичайно ж успіхів у роботі, тому що від цього залежить швидкість нашого одужання!

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

/Files/images/privtannya/0_4f2f2_d3da6578_L.jpg.gif

День літнього сонцестояння

День літнього сонцестояння 20 або 21 червня, в залежності від року. Це важлива астрономічна і географічна подія, що відбувається в Сонячній системі. Цього дня наша планета, здійснюючи рух навколо сонця і обертаючись навколо уявної осі, в черговий раз зайняла по відношенню до Cолнця таке положення, коли сонячне проміння в Північній півкулі прямовисно "падає" на північний тропік і висвітлює дно найглибших колодязів. Цей день знаменує початок літа в північній півкулі Землі і початок зими в південній півкулі.

/Files/images/lineyki/75 (1).gif

ОПИС ТРАДИЦІЇ ЗАКЛАДУ :

Заклад дошкільної освіти № 300 користується значним авторитетом серед батьківської та педагогічної громади й неабиякою любов’ю дітей-вихованців. Значною мірою на це впливає атмосфера, що панує в закладі, адже наші педагоги пам’ятають – всі діти різні, а кожен новий день є неповторним й приносить безцінний життєвий досвід. Безперечно, в житті як дітей так і педагогів не буває однаких днів, однак є те, що стало нашими традиціями, незмінними атрибутами й ритуалами.

ТРАДИЦІЇ У РОБОТІ З ДОШКІЛЬНИКАМ :

Щодня вихованці дитячого садка «Веселка», переступивши поріг роздягальної кімнати своєї групи, здійснюють свого роду «ритуал» - розміщуючи власне фото на стенді «Добрий день, я прийшов», сповіщаючи іншим про свою присутність та усвідомлюють себе членом дружного колективу дітей і дорослих.У груповій кімнаті розпочинається робота «Мій день», де малюк вибирає бажаний вид діяльності в певному осередку та позначає його індивідуальною символічною карткою.На традиційних ранкових зустрічах заслуховуються «Новини дня». Це повідомлення теми дня, проекту, інформації по темі, виготовлення спільно з дітьми «Дерева цілей» і розміщення на стенді для батьків. Кожна дитина має свого «Ангела сну», до якого вона звертається під час денного відпочинку (як правило це фото родини, прикріплене на ліжечку). Малюки промовляють про себе: «Як заплющу оченятка, пригадаю маму й татка…». Мають діти власний «Острів скарбів». В основі роботи – дитяче колекціонування ( предмети-накопичувачі: коробки, різноманітний особистий матеріал). Такі «скарби» створюються спільними зусиллями вихователів, батьків та дітей і допомагають розширити, систематизувати знання дошкільників відповідно до теми проекту, що реалізується на даний момент. Наприкінці дня, дітки збираються біля стенду «Зірка дня». На видному місці прикріплюється плакат з фото дошкільника, який, на думку однолітків, є «зіркою дня». Кожна дитина групи по черзі займає це місце. Цінність такого компоненту в том, що він спрямований на формування позитивної «Я – концепції», сприяє розвитку самосвідомості і самооцінки малюків. Традиційним також є створення дитячих портфоліо й робота з ним. Таке портфоліо – щось середнє між великою папкою і портфелем-кейсом. В особистому портфоліо містяться дрібні улюблені іграшки, штучки, книжки, записки, малюнки…Вивчаючи вибір змісту портфоліо вихованців, педагоги мають змогу глибше пізнати дитину. Окрім цього, портфоліо спиряє розширенню меж ігор та розваг в процесі самостійної (вільної) діяльності кожного малюка.

Кiлькiсть переглядiв: 1209