Снігір Світлана Михайлівна.

/Files/images/11.JPG

Завідувач комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок) № 300 Харківської міської рада .Освіта вища.У 2007 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди та отримала кваліфікацію "вихователь дітей дошкільного віку ,вчитель-логопед,організатор дошкільного виховання". 2012 закінчила магістратуріу ІПО ХНПУ за напрямом "Управління навчальним закладом" та здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації ( у сфері освіти та виробничого навчання), магістр з педагогіки. Стаж педагогічної роботи 25 років, на посаді завідувача 4 роки. Має вищу кваліфікаційну категорію .

Педагогічний колектив нагороджений грамотою Управління освіти Комінтернівської районної в місті Харкові ради,за підготовку закладу до нового навчального року(2008 р.).Грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради за перемогу (ІІІ місце) в огляді-конкурсі серед дошкільних навчальних закладів міста Харкова на кращий стан організаційної , практичної,навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров'я дітей у разі виникнення надзвичайних ситуацій(2011 р.). Вихователі ДНЗ приймали участь у міському професійному конкурсі "Вихователь року - 2009" . та "Вихователь року 2012"

Хлопова Лариса Георгіївна

Вихователь-методист комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок) № 300 Харківської міської рада .Освіта вища.У 2004 році закінчила Харківський державний

педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди та отримала кваліфікацію "вихователь дітей дошкільного віку ,логопед,організатор дошкільного виховання".