ПОРАДИ МОЛОДОМУ СПЕЦІАЛІСТУ :

МЕТА :

Підвищення професійної компетентності молодого педагога – вихователя.

ЗАДАЧІ:

допомогти адаптуватися в новому колективі молодим педагогам;

систематизувати знання молодих спеціалістів в області використання різних форм та методів роботи з дітьми дошкільного віку при проведені різних режимних моментів;сприяти активному освоєнню способів взаємодії з сім’ями вихованців;познайомити з можливостями та способами підвищення професійної компетентності .

НАПРЯМИ РОБОТИ :

організація навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку на підставі психолого-педагогічних знань;знайомство педагогів з методичними прийомами та технологіями;робота з дітьми та батьками, оволодіння комунікативною культурою;знайомство з основами діловодства при організації освітнього процесу.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ :

психолого-педагогічна адаптація молодих педагогів, успішне входження в новий колектив, оволодіння комунікативною культурою в спілкуванні з педагогами, дітьми, батьками;оволодіння педагогами методами та прийомами супроводження дітей з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей своїх вихованців;оволодіння прийомами для створення особистих методичних розробок , використання сучасних технічних засобів навчання;зріст професійної компетентності молодих педагогів.