/Files/images/kartinki/цвет.gif

НАВІЩО ПОТРІБЕН ДИТЯЧИЙ ПСИХОЛОГ ?

Саме батьки в першу чергу помічають найменші зміна в настрої, характері чи поведінці свого малюка. Саме вони першими поспішають на допомогу дітям, віддають їм свою любов та ласку.

Але у будь-якої людини, навіть у малюка трапляються ситуації, коли близькі не можуть допомогти - можливо, не вистачає спеціалізованих знань або може бути потрібен свіжий погляд зі сторони. Тоді на допомогу малюкові приходить дитячий психолог.

Дитячий психолог допоможе батькам знайти спільну мову з дітьми, підібрати методику виховання дітей. Після розмови з дитячим психологом ви зможете впевненіше стежити за розвитком дитини, підтримувати його.

Не бійтеся залишати дитину наодинці з дитячим психологом або віддавати в групу, де займаються з дітьми. Заняття з дитячим психологом сприяють інтелектуальному розвитку, під час таких занять розвиваються таланти дитини. Консультації дитячого психолога допоможуть дитини повірити в себе, і навчить справлятися з перешкодами в житті.

В обов'язки дитячого психолога входять уміння слухати дитину, розуміти його бажання і допомагати реалізовувати їх. Пам'ятайте, що важливо вчасно звернутися за допомогою до дитячого психолога, щоб запобігти зростанню проблем.

Якщо ви помітили у дитини порушення уваги, мислення, утруднення в спілкування з людьми, фобії, агресію, часті капризи, боязкість, заїкання, плач без причини і подібне, то кращому рішенням буде звернутися за консультацією до дитячого психолога.